Kim jesteśmy

Co robimy

Co robimy
Trochę o naszej firmie

Co robimy

W naszej firmie projektujemy i produkujemy meble prezentowane w zakładce portfolio na naszej stronie, dlatego też możemy zmodyfikować je wg. zaleceń i waszych sugestii. Historia jaką kryją w sobie produkty, pomagają stworzyć w domu klimat, który hipnotyzuje i roztacza aurę oryginalności. Każdy produkt jest inny i niepowtarzalny w swojej strukturze drewna.

Głównym tematem naszych produktów jest drewno pozyskiwane z regionu Karkonoszy o długoletnim kształtowaniu wyjątkowej faktury. Nie ścinamy drzew, wręcz przeciwnie, ekologia jest dla nas bardzo istotna. Dlatego elementy drewniane pochodzą ze starych domów, stodół czy innych zabudowań tego regionu, a nie z drzew ścinanych na potrzeby produkcji.

Znajdź nas w mediach

Remorse ława tybet
Remorse Ława TYBET

Rodzaj drewna to bardo popularny w Karkonoszach świerk, który ma historię zapoczątkowaną w przedziale 100 do 200 lat. Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy naturalne ciepło, piękno i zapach drewna umieszczone w przedmiotach, które wypełnią dom wiekowym klimatem w odświeżonej oprawie. Drewno nie jest przypadkowe, a dokładnie selekcjonowane

Dodaj tu swój tekst nagłówka